Dla młodzieży


Motywy dla których młodzi postanawiają rozpocząć lub kontynuować przygodę z nauką angielskiego to oprócz chęci rozwoju swoich językowych zainteresowań, perspektywa dostania się na studia, a później otrzymania korzystniejszej pracy. Nieodłącznym elementem dzisiejszego życia jest swobodne porozumiewania się z obcokrajowcami podczas zagranicznych podróży, czy komunikacja przy pomocy internetu..

Zajęcia prowadzone przy pomocy materiałów multimedialnych z wykorzystaniem filmów i piosenek, potrafią zmotywować do nauki najbardziej wymagających, a różnorodność ćwiczeń z zakresu gramatyki, słownictwa, pisania i czytania pozwolą na osiągnięcie sukcesu na egzaminie gimnazjalnym i maturalnym.

Gimnazjum

Uczniowie trzeciej klasy gimnazjum przygotowywani są do czekającego ich egzaminu gimnazjalnego. Kurs realizowany jest zgodnie z wymogami egzaminacyjnymi, wzbogacony nie tylko ćwiczeniami testowymi, ale także multimedialnie. Uczestnicy w trakcie trwania kursu przystępują do co najmniej trzech egzaminów gimnazjalnych próbnych.

Kursy w danym roku szkolnym dla poszczególnych grup obejmują:

  • Teens 13-14 latki – 120 godzin lekcyjnych, dwa razy w tygodniu po 90 minut
  • Teens (exam)15-16 latki – 94 godziny lekcyjne, dwa razy w tygodniu po 90 minut (do końca kwietnia).

Maturzyści

Kurs obejmuje realizację wszystkich zagadnień wymaganych do egzaminu maturalnego, na poziomie podstawowym lub rozszerzonym wraz z trzema egzaminami próbnymi. Zajęcia gruntownie przygotowują uczniów pod względem gramatycznym i leksykalnym a ich urozmaicona forma sprawia, że czas temu poświęcony staje się przyjemnością.

Kurs grupy Teens Matura obejmuje 104 godziny lekcyjne w danym roku szkolnym (do końca kwietnia).

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ