Uczymy języków:

Zajęcia grupowe

Jeżeli jesteś zwolennikiem nauki w towarzystwie znajomych, przyjaciół, bądź lubisz poznawać nowe osoby zapraszamy na nasze stacjonarne kursy prowadzone bezpośrednio w naszej szkole.

Zapisz się

Lekcje indywidualne

Zajęcia z lektorem to propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Taki tryb nauki daje gwarancję realizowania najbardziej zindywidualizowanego programu nauczania, ściśle dostosowanego do Twoich wymagań i potrzeb językowych. Praca tylko z lektorem to pewność, że czas zajęć jest maksymalnie wykorzystany, a cała uwaga lektora poświęcona jest wyłącznie Tobie!

Zapisz się

Dla firm

Szkolenia dla firm są zindywidualizowane w zależności od potrzeb słuchaczy. Kursy prowadzone są w siedzibie Państwa firmy bądź w siedzibie naszej szkóły. Proponowane przez nas kursy pomogą Państwu nie tylko zwiększyć konkurencyjność Państwa firmy, poprzez poszerzenie kwalifikacji pracowników, ale również, zwiększyć komunikatywność w języku obcym i przełamywać bariery językowe w każdej sytuacji biznesowej i codziennej.

Zapisz się

ZADZWOŃ DO NAS +48 570 186 306